Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet elképzelés szerint...

Hol lehet elképzelés szerint telefont készítettni?

Figyelt kérdés
Pénz nem érdekel hogy mennyibe kerülne. Szeretnék egy nyomógombos telefont, olyan külsejűt meg belsejűt is, amilyet szeretnék. Nem androidost. Hogyan lehetne ezt megoldani?
2019. jan. 17. 19:05
 1/7 anonim válasza:
19%
Álmaidban.
2019. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
18%
Nem fogod tudni elkészíteni. Nem vagy rá képes.
2019. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá pénzed.
2019. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Menjél aludni holnap suli
2019. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Pár Arduino mikrovezérlő alaplapon alapuló projektötlet:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]


Raspberry Pi miniszámítógépen alapuló:

* [link]

* [link]

* [link]

2019. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyeseknek nem megy jól a nyelvtan. Több milliót is tudnék rá szánni. Nemtudom honnan veszik hogy mennyi idős vagyok, kijártam már az iskolát. Csak tudni akartam hogy egyes cégek elvállalják e. Külsőre a dizájnt. Belsőre a gyorsaságra gondoltam. Itt látszik a színvonal.
2019. jan. 18. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, elvallaljak.

Ha van leirasod meg specifikaciod elkepzelesed megoldható bármi

Mi ipari számítógépet gyartatunk. Mondjuk az könnyű eset, a telefon macerasabb igenytol függően 5-100 millió közötti prototípus arra szamolhatsz. Illetve van a több milliárdos költségvetés is de azt ne itthon keresd

2019. jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!