Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Apk mod-ot frissíteni?

Hogy lehet Apk mod-ot frissíteni?

Figyelt kérdés
Van valami oldal, video, vagy valami segéd eszköz ez ügyben?

2019. jan. 18. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan úgy, mint bármilyen más apk -ot.

Beszerzed és telepíted.


Te mod oltad?

Letöltöd alternatív helyröl, mod -olod a frissebb verziót és rakod is fel... Csináltam már ilyet, nekem ment, pedig nem vagyok zseni...


Vagy most konkrétan mi is a kérdés?

2019. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem elég egyértelmű voltam... de lehet, hogy egyesek nem nagy vinyóval rendelkeznek... Ez van:) Te észlény, ha mod-olva van, nem lehet frissíteni a googleplayból, azt kérdeztem, (gyengébbek kedvéért) hogy van e olyan oldal vagy app ami segít, vagy egyáltalán, hogy lehet frissíteni, ha az előző verzió már nem támogatott, világos?:)
2019. jan. 21. 23:27
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja, és a másik, nem vagyok kíváncsi az álszent, begyökösödött, semmirekellő, elvont, infó zsargonra, azt tartsátok meg magatoknak, mert egyszerű a dolog, egy kérdés, egy válasz! Mindenkinek tiszta??

Ja, és a hasonló szólásokra, --> blabla, nem vagyok zseni... és társai, de kösz nem! Természetesen tisztelet a kivételnek:P

2019. jan. 21. 23:49
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

És én vagyok lehülyézve...

Írtam, hogy ha Te mod -oltad, akkor letöltöd alternatív helyről.

Mit nem fogtál fel?

Konkrét oldalt írjak, ahonnan letölthetetsz?

apkpure.com

Tessék.

2019. jan. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak hogy tisztázzuk nekem sikerült erteni amit irtal es eddig kb en is el juttotam csak te nem ertettel meg:) Ezt az oldalt amugy is ismertem. Szóval letöltöm onnan es hogy modolom? Probaltam apk editel de nem ment. Ezért kérdeztem hogy van e valami utmutató vagy esetleg tudja valaki? Gondolom hogyha obb van hozza akkor akkor megint mas a teszta, ha ujra leszedem (es ha meg tudom hogy kell) akkor modolom akkor utana az uj verzioban elvesznek e a regebbi adataim? Igy kb erthetö hogy mirol van szó?
2019. jan. 22. 11:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Na jó, kezdjük elölről, mert kb zéró információt szolgáltattál, ami jellemző itt a gyakorin, aztán lepontozzátok aki segíteni próbál...


Milyen app, mivel mod -olnád? (Mert lehet kismillió módon kismillió appal...)


Ha ugyanaz a forrás app, csak frissebb és ugyanolyan metódussal mod -olod, akkor kompatibilis, tehát rátelepíthető (avagy frissíthető) marad. Így megmaradnak a beállítások.


Azt azért nem árt tudni, hogy a kismillió mod lehetőség közül mindössze kettőt használtam eddig, a többit nem ismerem.

2019. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

JG7RBJOUC4WF7KGD4ZIK

Ne foglalkozz vele. Szerencsétlen kérdező egy ébkézláb kérdést nem tudott kiírni. Gondolod a modolás fog neki menni?

Ne pazarold az időd!

2019. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Húzzál bőrt a fogadra, te kis körűlmetélt!:)
2019. jan. 22. 22:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok, kérdező!

Trágár, provokatív és rasszista is vagy.

2019. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Drága, miből gondolod, hogy rasszista vagyok???:) Lehetséges, hogy abból, hogy nem bírom a ti fajtátokat, pontosabban az ilyen gyökér, nedves kis magkezdeményeket. Akkor pont el találtad. A masik, senki nem kért pont téged , hogy írjál már valamit, gondolom nem fizzetnek neked, hogy mindenféle silány gondolattal fertőzd a népet :). Lehetséges, hogy nem voltam túl precíz a kerdés megfogalmazásában, de most megprobálom, egy másik kérdéssel :Hogy tudsz ilyen ostobán élni? :)
2019. jan. 23. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!