Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobilszolgált...

Melyik a legjobb mobilszolgáltató szerintetek a három közül?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Telekom, Telenor, Vodafone
2019. jan. 18. 15:22
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Erre nem lehet objektíven válaszolni. A Telenyomornak nagyon jó a 4G-je, de rosszabb a lefedettsége, mint pl. a Vodkafonenak. A Telefosnak meg széles választék van az eszközparkjában, és jó konstrukciókkal tudsz vásárolni náluk.
2019. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Voltam már mindháromnál, és az egész család is, a Vodafonnál vagyunk már kb 16-18 éve, és nagyon meg van mindenki elégedve. :)
2019. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mióta mobilom van a Telekom-nál és az elődjénél vagyok, sose volt velük semmi gondom, úgyhogy nem váltottam.
2019. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
A Telekomé a legjobb. Itt van az adóantennájuk 200 m.re az ablakomtól. Hülye lettem volna végigpróbálni őket.
2019. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
én is mind3at kiróbáltam, nekem a voda a nyerő. De persze a torony távolsága is számit.
2019. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ėn vodafone vagyok miatta tesco mobil megszünt .Nekem soha nem volt gondom külföldön se velük .
2019. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!