Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom a Motorola XT1032-...

KovácsViktorCourtois kérdése:

A telefonom a Motorola XT1032-őm le van zárva ha megnyitom a telefon menüjét a bekapcsoló gomb és a hangerő szabályozó segítségével és azt írja a sorok közt hogy Device is Locked ha rámegyek a Recovery-re sötét képernyő és kiadja hogy No Command?

Figyelt kérdés

Ha volt valakinek ilyen baja ezzel a telefonnal vagy mással az írjon már nekem mert szükség lenne a telefonomra

Már rég foglalkoztam a telókkal így már nagyon nem tudom hogy mit kell csinálni megakad a Motorola logó és a powerer by Android-nál ha tud valaki segíteni az segítsen kérem



#Recovery-nél sötét képernyő és no Command #Device is Locked #És nem úgy van lezárva hogy elfelejtettem a jelszavam odáig be sem adja
2019. jan. 18. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak a max.hangerő szabályzót tartsd benyomva. Ha elindul, akkor a min.hangerő szabályzóval tudsz a menüben lépegetni. A bekapcsoló pedig az enter. Valaha nekem így működött.
2019. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!