Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia XA2 Ultra megtöbbs...

Sony Xperia XA2 Ultra megtöbbszörözi idővel a zenefájlokat, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Üdv. A szitu az, hogy véletlenszerűen másolja le a zenéket a mobil, új fájlokat létrehozva duplán, de akár triplán is. Például ma este felrakok rá egy zenét, XY.mp3 a neve, holnap duplán lesz meg a fájlkezelőben és a média lejátszóban is, immáron XY.mp3 és XY 1.mp3 esetleg még XY 2.mp3 néven. Mi a fenét tehetek ezzel? átböngésztem minden beállítást a zenelejátszóban, a fájlkezelőben és a mobil beállításaiban is. Tapasztalt már valaki hasonlót? Vazelin új mobil, legújabb frissítések, szóval nincs ötletem... Válaszokat előre is köszi szépen.
2019. jan. 19. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már, bár énse tudom, annyira nem zavart, meg nyomtam hosszan és töröltem ami többször megvolt, aztán utánna megjavult
2019. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Gyanítom, valamelyik kalóz weboldalt használod letöltésre és amikor rákérdezett, hogy a weboldal letölthet -e egyszerre több fájlt, simán rányomtál az "Ok" vagy "Igen" lehetőségek egyikére, mert türelmetlen vagy. Ez az eredménye. Letöltődik a fájl akár 5000x is, csak hogy nekik meglegyen a forgalom, amivel a letöltéseket igazolják, amiért reklámdíjat kapnak. Töröld az adott oldal sütijeit és legközelebb ne engedj többszörös letöltést, sőt használd inkognitó lapról az oldalt.
2019. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt egyetlen letöltés sem, a gépen töltök le mindig minden zenét, mivel új a mobil, szimplán felmásoltam a gépről a mappát, amit utána nem módosítottam. Tehát nem töltöttem mobillal zenét, nem módosítottam a mappát, nem vettem fel a zenéket a lejátszási listára újból, stb. Szóval nem tudom mi a gond, de akárhányszor letörlöm a másolatokat, visszajönnek.
2019. jan. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!