Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt a telefonhoz adott...

Nem tölt a telefonhoz adott töltő. Kicseréli a telenor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pontosan 11 napja vettem egy iPhone-t, és amit hozzá járt töltő az már az elején érdekes volt, mert volt hogy egy pillanatra nem töltött.

De most egyáltalán nem tölt már. Próbáltam a többi konnektorban is.


A kérdésem az lenne, hogy ha bemegyek ezzel a problémámmal a telenorba (ott vettem), akkor kicserélik, vagy menjek be egy Apple boltba és vegyek másik töltőt?



2019. jan. 21. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a telefon töltőcsatlakozója a rossz. Tesztelted másik töltővel? Am jaja vidd vissza. 11 nap az szinte új.
2019. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na most kipróbáltam másik töltő fejjel a töltőkábelt. Ezzel működik.

Van egy kábelem, aminek ha az USB végét bedugom a töltő fejbe, akkor a kábel másik végén a LED elkezd világítani ha áramot kap.

Na most ez a telefonhoz kapott töltő fejjel nem történt meg.

2019. jan. 21. 08:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszaviszed gariba, kicserélik.
2019. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!