Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vám ilyen alkalmazás? IPhone

Vám ilyen alkalmazás? IPhone

Figyelt kérdés
Lefrissítettem az IOS-t (12.1.2) és amit eddig használtam zene letöltő sajnos már nem működik. Mivel nincs bankkártyám ezért nem tudok előfizetni az AppleMusicra, ezért keresnék egy ingyenes és offline zene letöltő alkalmazást

2019. jan. 21. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és a másik kerdesemnél nem láttam egyetlen egy választ sem. Amúgy meg törölték a regisztrációmat, de írtam az oldalnak és így sikerült visszahozni. Nem értem hogy miert hiszik azt egyes emberek hogy 16 alatt vagyok.
2019. jan. 21. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Minek kell iPhone, ha saját, letöltött zenéket akarsz rárakni? Androidon simán meg tudod tenni, iPhone az lekorlátoz!
2019. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem meg nem jó a bankkártyám, az Apple nem fogadta el...megoldás: fater kártyáját használom, én meg fizetem neki havonta, amit levonnak tőle.


lopni nem szép dolog.

2019. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Vám és áfa is van.
2019. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!