Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
4 éves a telefonom és már van néhány problémája így eldöntöttem hogy váltani szeretnék. Az Iphone 8 Plus és az Iphone X között vacilálok viszont nem tudom melyik éri meg jobban. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni?
2019. jan. 22. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 8 plus

Nekem jobban tetszik külsőre. Van rajta gomb, sokkal esztétikusabb

Szerintem hasonlóan gyönyörű képeket készítenek.

2019. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem X.
2019. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
X-az kisebb mint a 8plus,viszont nagyobb a kijelzője 5.8 col.Amugy is lassan már ez lesz a divat,a telefonok előlapja csak kijelzőből fognak állni.Szóval vedd az x-et,nehogy később megbánd hogy pár év múlva már "mindenki" csak az egész kijelzős előlapos telót fognak használni.(szinte már amugy is mindem gyártó ebbe a stílusba dobja piacra a telókat) Szóval x
2019. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!