Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 5s szeretnék...

Egy iPhone 5s szeretnék lecserélni egy iPhone 7 re vagy egy 8 ra melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 23:26
 1/9 anonim válasza:

Sztem vard ki az uj iphonet!

Pl iphone se 2

2018. jún. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
IPhone 7 az jó. Szépen lement már az ára mióta megjelent, de nem mondható réginek.
2018. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szeptemberig mostmár semmit
2018. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért ne vehetne szeptemberig semmit? Én is most fogok készüléket váltani, mert ezek tetszenek. Mi baj van ezzel? Nekem alap nem jön be az x új arcfelismeréses megoldása, szeptemberben meg nagyon valószínű, hogy ilyenek jönnek, ami nekem nem érné meg semmiféleképpen.

Nem sok változás van a kettő közt, de a 8ba jobb proci van. Én a 8at választanám, mert ez a 7nek egy frissítettebb változata, szerintem a design-ja is szebb lett. Ha hosszútávra tervezel akkor a 8at érdemesebb szerintem megvenni. Viszont a 7 ár érték aránya most teljesen jó a többihez képest, teljesen megéri az is.

2018. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

“Miért ne vehetne szeptemberig semmit? Én is most fogok készüléket váltani, mert ezek tetszenek. Mi baj van ezzel? Nekem alap nem jön be az x új arcfelismeréses megoldása, szeptemberben meg nagyon valószínű, hogy ilyenek jönnek, ami nekem nem érné meg semmiféleképpen.”


Mondtam én olyat, hogy azokat vegye meg?

2018. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha mindkettőre van keret akk nyilván a 8 at mert tovább támogatott, de am apple oldalon is összelehet hasonlítani vagy nézel összehasonlítos videókat

aki azt mondja h várd meg az se2 amit nem jelentett ki az apple h lesz , nem biztos h lesz vagy várd meg az uj készülékeket azokra nem kell hallgatnod, Persze ezt te magad döntöd el

én azt mondom 8 at érdemesebb hamár a pénz nem számít

2018. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hahaha...

Igazad van, ha a pénz nem számít, akkor mehet a 8-as.

De ha számít is, akkor még is megéri várni :)

ált szeptemberben szoktak dobni új telókat :)

Akkor a régiek olcsóbbak lesznek!

2018. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 8-at vennék, tovább lesz rá támogatás. :)
2018. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég sokáig van támogatás mindkettőre, a 8-as max. egy évvel fogja tovább „húzni”, és az is elég soká lesz (iOS12 jön 5s-re is még).


Azt nézd meg, hogy tud-e a 8-as annyival többet (lényegében majdnem ugyanaz a kettő), amennyivel többe kerül, illetve design-ban melyik szebb szerinted, és az a plusz ér-e annyit, hogy azt válaszd (tokok szintjén kompatibilisek egyébként).


Nekem nem ért az üveg hátlap +40 ezret, ezt találtam az egyetlen pozitívumnak, a többi újítás nem nagyon tudott meghatni. De nem vagyunk egyformák.

2018. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!