Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor V20-at érdemes megrendel...

Honor V20-at érdemes megrendelni Kínából?

Figyelt kérdés
Jóval olcsóbb, mint itthon lesz. Lehet valamilyen magyarosítást, vagy angol verziót rakni rá? Érdemes egyáltalán kintről megrendelni? Ha jól tudom ott 140-150 körül van, itthon pedig 210 lesz.
2019. jan. 24. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

140 ezerért rendelhetsz aliexpresszről, de bent van a pakliban, hogy a NAV küld vámárunyilatkozatot (büntetőjogi felelősséged tudatában töltsd ki, küldd meg a vásárlás számláját, tranzakció adtokat), mert már egyre több csomagot átvilágítanak. Akkor pedig jön rá 27% áfa +2-3 ezer forint vámkezelés, így már 180 ezer, és nincs rá gari.


Még a magyar kis mobilüzletekből online olcsón vásárolt Ipademre és Iphone-omra is azt írja Apple oldala, hogy "Javítási és csereszolgáltatás: nem tartozik a fogyasztóvédelmi törvények hatálya alá (nemzetközi értékesítés)".

2019. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. A garancia meg elég kérdéses és macerás.

Nekem is nagyon tetszik a telefon, de a Kínai 140.000ar helyett 209.000ert nem fogom megvenni

Várd meg a Xiaomi Mi Mix 4 ez, egy hasonlóan jó telefon lesz, 160.000 körül, ha jól tudom abban 6 RÁM helyett meg 8at is kapsz. Még sokan jobban dicsérik asnapdragont mint a Kirint.

2019. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Mi 9 is tetszik most. Na majd mrglátjuk mi lesz jobb. :) azért az a 4000 mAh akksi meggyőzött a Honortól.
2019. febr. 3. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Garancia az nem lesz gyakorlatilag. Illetve ha jól tudom ott nem árulják a nemzetközi modellt. Tehát akkor csak kínai menü van.


Vámos dologra százalékosan mennyi esély van kb ?


Gondolkodtam én is berendelni mert ez így vicc kategória 210 ért. De a mi 9 is hasonloan jónak tűnik , kérdés annak is feljyomjak e az árát.

2019. febr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve több telefont is rendeltünk és mindegyikben volt magyar nyelv.
2019. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!