Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone milyen hosszú...

Egy iPhone milyen hosszú videót tud rögzíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem fent látható. Soha nem próbáltam még hosszabb videókat felvenni, itt 30 percre gondolok kb. Szerintetek ekkorát elbír? Tárhely van üres. 😃 Valaki próbálta már? Ha ez lényeges akkor iPhone 8 Plus. Ha nem tudja senki akkor kénytelen leszek le tesztelni... Előre is köszi!

2019. jan. 25. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Na és ha letesztelted azóta, hány percet tudtál felvenni?
2019. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Annyit, amennyi elfér a tárhelyén. Ha megtelt, akkor értelemszerűen befejezi a rögzítést. Egyébként a magasabb színvonalú telefonok (Android) kiírják, hogy még hány percet tudnak felvenni.
2019. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Ès én honnan tudjam , hogy a telefonodon mekkora tárhely van? Még az is kérdéses, hogy van-e icloud alkalmazásod?

Nézd meg ezeket és keress rá a neten, hogy ezzel a feltételekkel mekkora videot tudsz rögzíteni.

2019. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hiába kerestem rá ! 😄 Azért írtam erre az oldalra. 27.5 GB üres tárhely van még rajta, iCloudban pedig 50 GB-ből 33,4 GB. Még nem teszteltem!

Mert Nikon kamerával vettem fel egy hosszabb videót, és ugye letettem , és a végén derült ki , hogy csak 20 percig vette. 👍 #köszi

2019. jan. 25. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 8 plus van.

elég sokáig vesz fel.... múltkor közel 2 órát videózott, mert nem zártam le amikor a zsebembe raktam :)))))

jól felmelegedett és persze fullra lemerült.


itt van egy táblázat, hogy melyik formátumban mennyi tárhelyet zabál egy videó

[link]


Ha töltőre teszed, vagy külső aksival használod, akkor elég sokáig bírja

Egyetlen komoly probléma van:

a melegedés!!!!

ha meleg helyen videózol, vagy pláne napsütésben, akkor hamar túlmelegszik és megáll a felvétel.



igen, sajnos vannak olyan eszközök amik nem vesznek fel hoszabban mint x perc.

Ez azért van, mert a memóriakártya fájlrendszere nem alkalmas arra, hogy 4 gigabájtnál nagyobb fájlokat el lehessen rá menteni.

Tehát amikor eléri a 4 gigát, lekapcsol. vagy már kevesebbnél is ha a gyártó úgy alkotja meg a rendszert.


mondjuk van ahol megoldották ezt a problémát és például a GoPronál 4 gigás fájlokat csinál, de nem áll meg a felvétel.

2019. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi utolsó! 😉 Ment a zöld pacsi . 👍 Nekem mondjuk a beállításokban 1080p/30fps van állítva. Te neked mennyire volt mikor két órán keresztül ment ?
2019. jan. 25. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

:)

1080p 60

a lassított meg 1080, 240

2019. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!