Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolni...

Telefont szeretnék vásárolni netről azonban még sose tettem. Hogy megy?

Figyelt kérdés
Szóval egy Xiaomi Mi 8 készüléket szeretnék vásárolni, de nem tudom mi a folyamata a neten rendelésnek. Választható a fizetési mód? Mielőtt kihozzák vagy utána? Posta hozza? Szükséges papírokat hogyan töltöm ki? Stbstb.
2019. jan. 26. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Elsőként tisztázzuk azt, hogy pontosan honnan rendelnéd?
2019. jan. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2019. jan. 26. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Kiválasztod, hogy milyen színben szeretnéd a telefont.

Utána rendelés.

Bejön egy oldal, ott meg kell adnod az adataidat: név, e-mail és telefon.

Ezután a címet kell megadnod.

Majd azt, hogy a számlát hova állítsák ki. (Ha ugyanoda, ahova a telefont is rendeled, akkor semmi változtatás nem kell, hagyj mindent úgy!)

A legutolsó oldalon véglegesítheted a rendelést, üzenetet, megjegyzést hagyhatsz meg, illetve rendelhetsz hozzá pluszban tokot, fóliát is. (Ha ez nem kell, akkor a négyzetet a tok, fólia, illetve a pirosan jelölt akció feliratnál üresen kell hagyni, ne legyen ott pipa!)


A szállítást futár végzi, akik valószínűleg értesíteni fognak arról, hogy a rendelést átvették és úton van.

Átvételkor kell fizetni a futárnak.


Nagyjából ennyi! Sokkal egyszerűbb, mint ahogyan most itt leírtam! :)

Az üzletet mondjuk nem ismerem, ennek azért nézz utána, hogy megbízható-e a bolt (pl. a telefonra hivatalos garanciát adnak-e).

2019. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem megy az írás és olvasás az ügyfélszolgálat is segít. Anyám 70 éves és így rendel , kiválasztja a neten felhívja a webshopot és jön a cucc
2019. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 2790 ft házhoz szállítás az elég húzós, amikor már nekem házivízművet, láncfűrészt 990 ft-ért kihozták.

De ha neked megéri akkor nagyon egyszerű , mint előttem írták.

2019. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!