Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonságos külföldről telefon...

Biztonságos külföldről telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a Vivo Nex. Csak egy baj van vele: Magyarországon nem kapható. A gearbest hivatalos oldaláról rendelném meg. Most szerintem kifizethető áron van (559$). Ennyiért szerintem megéri. Ugye külföldi a cég és írják is, hogy Mo.-ra hozzák, de nem lehet belőle semmi baj? Pl.: 3 nap után elromlik, stb. Mo.-i szervíz meg tudja csinálni ha véletlenül kellene? Valaki már rendelt ilyesmit? Paypal-al fizetném ki. Válaszokat előre is köszönöm!
2018. dec. 24. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Garancia nem lesz rá, szóval ha elromlik, fizethetsz, de egyébként rendelheted.
2018. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan nem lehet pl., hogy az 560$ helyett többet vesznek le vagy üres dobozt kapok?
2018. dec. 25. 00:18
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Garancia nincs, a javítás a te rizikód.

2018. dec. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bp1985 ***** válasza:
Átszámítva 160.000 ft. Annyiért bőven lehet itthon is válogatni, sőt várni sem kell rá, ill garancia is van. Ezt a vivo-t meg ki tudja, hogy valaki meg tudja e javítani itthon...
2018. dec. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 repulo ***** válasza:

Van 1 év szavatosság, de macerás érvényesíteni.

[link]

2018. dec. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Van 1 év szavatosság, de macerás érvényesíteni."

Saját költségeden küldözgetni nem olyan mókás mint az ingyen posta.

2018. dec. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 repulo ***** válasza:

#6.

Olcsóbban vásárolni mókás? Nincsen ingyen ebéd. :-)

2018. dec. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, 158ezer Forintért megéri. De ha hozzáadod a 4000 Forintos vámot, a 42ezres ÁFÁ-t és a 2500 Forintos vámügyintézési díjat, akkor már nem biztos, hogy jó üzlet.

Olyat lenne érdemes választani, amit európai raktárból is tudnak postázni, de az oroszok és a spanyolok általában nem küldenek csomagot Magyarországra.

2018. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
EU priority line-al azt írja, hogy 0ft a kiszállítás
2018. dec. 25. 09:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi az egész családnak külföldről rendeltük, de még egyikkel sem volt semmi hiba. Akkor még tudtam 3 éve kinából hozatni nem tettek rá plusz fizetni valót. Most már ráteszik a vámot , áfát is.

Tehát ha ezt kitudod kerülni, akkor nyugodtan vehetsz külföldről is. Mert az eustock is külföldnek számít, és innen nincs plusz fizetni való. De ha jól látom van a Gearbestnek is EU szállítása, onnan is megéri.

AZ elromlásra meg annyit hogy egyik sem romlott el nálunk, mondhatnám azt hogy ez nem ájfon meg samu.

Csak egy ment tönkre amit kétszer elejtettem a betonra, de a többi már elmúlt 2,5 éves , a tabletem meg túl van a 3 éven bőven és semmi bajuk nem volt az égvilágon.

2018. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!