Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom mi lehet a gond a...

Nem tudom mi lehet a gond a telefonommal. Képernyőhiba vagy rendszerhiba?

Figyelt kérdés
Az alsó funkciógombok sávja egyáltalán nem érzékel.Tehát az alsó funkció gombok nem működnek, és ha bármilyen alkalmazásba belépek, és teljes képernyőbe teszem az alkalmazást akkor az alsó sáv nem érzékel.

2019. jan. 26. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a kijelző lesz a ludas.

De inkább vidd el szerelőhöz, ő majd megmondja a tutit.

2019. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán nevezném azt rendszer hibának, hogy a képernyő egy része nem érzékel.

Nem ázott be?? Vagy nem ejtetted le??

Így láttatlanba én se tudok róla mit mondani, vidd el szerelőhöz és kimondja a tutit. De ha egyáltalán nem érzékel akkor nem a rendszerrel van baj.

2019. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom érdekes ,mert van mikor egy ideig működik az egész képernyő de aztán újra nem. (szerelőhöz már nem viszem, mert eléggé leáldozott neki, a megszereltetése többe kerülne szerinted mint a telefon.)
2019. ápr. 9. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!