Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meríti a telefont, h ha nem...

Meríti a telefont, h ha nem itthon vagyok és be van rajta kapcsolva a wifi?

Figyelt kérdés
Tehát ha mobilnetről használom úgyis égés nap, jövök-megyek kint (de netezek), akkor ki kellene kapcsolnom rajta a wifit? Az akksi szempontjából kérdezem.
2019. jan. 27. 09:27
1 2
 11/14 Szirty ***** válasza:

"Nekem volt egy barátom, aki a kvarc-órából is kivette az elemet, amikor nem használta."


Az pedig hasznos dolog, mert ha hosszabb ideig nem használja és kifolyik az elem az csúnya dolgot tud csinálni az órában.

2019. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam a válaszokat.

Egyébként azért félek a wifit kikapcsolni, mert előfordult már velem, hogy kikapcsoltam, és amikor hazaértem, elfelejtettem visszakapcsolni és mobilnetről neteztem.

A helymeghatározást meg azért félek kikapcsolni, mert ha ellopják a telefont, vagy valami, akkor hasznos lehet, úgy tudom, van ilyen funkció, hogy meg lehet nézni, hol van a telefonom.

2019. jan. 27. 15:41
 13/14 Szirty ***** válasza:
100%

"úgy tudom, van ilyen funkció, hogy meg lehet nézni, hol van a telefonom."


Hát ezt ne akkor próbáld ki amikor már elhagytad! :)

2019. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igaz .. :)
2019. jan. 28. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!