Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomról hogyan tudom...

Telefonomról hogyan tudom visszanézni az ebben a hónapban hívott/nem fogadott általi telefonszámokat? Írhatok nekik üzenetet, hogy küldjék el SMS-ben a listát? Hogyan kell az ilyet?

Figyelt kérdés
Telekom szolgáltató
2019. jan. 27. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. A telefonodon szeretnéd visszanézni a hívásokat, vagy azt szeretnéd, hogy a szolgáltatód küldje el a listát. Utóbbit úgy kérheted, ha felhívod az ügyfélszolgálatot.
2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valoban hulyen irtam le, elnezest. Az tortent, hogy volt egy telefonszam, amit veletlen kitoroltem es nem tudom sehogy visszakeresni a hivasnaplobol, ezert kellene a lista, de viszont a telefon nem az en nevemen lett megvéve, ezert nem tudom hogyan intezhetném el
2019. jan. 27. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én telefonomban a hívásoknál ott van minden be/kimenő hívás és a nem fogadottak is. Igaz,időnként random kitörlöm a listákat.
2019. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé 22-es csapdájának tűnik. Nem akarok tippeket adni, de esetleg megpróbálhatod azt, hogy behazudod az ügyfélszolgálatnak, hogy te vagy az előfizető. Hát ha bejön.
2019. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
SMS altal nem lehet megoldani esetleg??
2019. jan. 27. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy SMS-ben lehet ilyet kérni. De e-mailben minden további nélkül kérheted, csak aztán óvatosan, mert más nevében írogatni, az már a bűncselekmény határát súrolja!
2019. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajat nevemben lenne sajat reszemre, mert mint irtam nekem kell. SMS-ben lett volna a leggyorsabb es egyszerubb
2019. jan. 27. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
De azt is írtad, hogy nem a te neveden van. Nem tudlak követni...
2019. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkéred azt a személyt, akinek a nevén van az előfizetés, hogy kérjen hívásrészletezőt.
2019. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igy van, mivel edesanyam fizette ki
2019. jan. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!