Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nm tudom felhívni a...

Miért nm tudom felhívni a saját mobilomat?

Figyelt kérdés
Időnként olyan helyre teszem a mobilomat, hogy keresgélnem kell. Eddig egy vonalas készülékkel rácsengettem és elárulta, hogy hol találom. Tegnaptól azonban nem csengeti meg, illetve egyet cseng a vonalas készülék, aztán foglaltat jelez.Véletlenül megcsengettem egy másik mobilt, ott kicsengett és fel is vették.Úgy tűnik, mintha a mobilomban történt volna valahol elállítás. De hol? Vagy mégis a vonalas készülék lenn a bűnös?

#mobil #vonalas készülék
2019. jan. 28. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Más telefonról tudod hívni magad?
2019. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem aktiváltál valamiféle "ne zavarjanak" vagy hasonló módot?
2019. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Google-nek van egy funkciója, amivel netről meg tudod csörgetni a telefonodat. Akkor is max hangerővel fog ilyenkor csörögni, ha lenémítottad.
2019. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek /mentek a zöld kezek/. Ezzel sikerült: [link]
2019. jan. 28. 11:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nagyon jó ez kis "banda". Akkor vagyok szomorú, ha valaki durván beszól.Én soha nem tenném.
2019. jan. 28. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami késik nem múlik :)

Így kezdtem én is, egy-két évig 90% felett voltam, mert volt türelmem, és a hülyeség lepattant.

Aztán ahogy elszaporodtak a saját elképzelésükhöz makacsul ragaszkodó, és a kérdést csak önigazolásul feltevő, roppant tájékozatlan, ostoba, de ezzel egyenes arányban álló borzasztó egóval rendelkező egyedek, kiborult a bili.

Elfogyott a türelem, akin a hülyeség legkisebb jelét vélem felfedezni, vagy beszól, leugat, bármi, akkor jön a pirosmancs-vonzó stílusom, és nem érdekel már a százalék.

Nem egyszer kaptam már az üzemeltetőktől felbukkanó figyelmeztető ablakot, azokat azért figyelembe veszem, kizárást nem akarok... :)

2019. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!