Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230as telefonom...

Samsung S5230as telefonom van. Amikor hívnak és megnyomom a felvevő gombot utána még zenével pár másodpercig, miért van ez a "fáziskésés"? Vagy ez csak vmi beállítás miatt van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 14:10
 1/7 anonim válasza:

Hát sztem a beállítással lehet a baj !

De kérdezz meg valakit aki ért hozzá !

2010. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öcsémnél is előfordult hasonló hiba. Az alsó 3 gomb elég lassan reagált. Kikapcsoltuk aztán bekapcsoltuk és jó lett.
2010. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ajánlott egy szofverfrissítés ;)

Ha garis ingyen megcsinálják ha nem a netről tudsz letölteni. A [link] oldalról.

2010. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg ott, hogy: Beállítások - alkalmazás beállítások - hívás - összes hívás - hívásállapot jelzőhangok.

Itt elvileg ki lehet kapcsolni, hogy "hívásindítás hangja".

Ha ez sem válik be akkor tényleg vidd szervizbe.

2010. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is ilyen telóm van és nemcsin ilyet valószínű ,hogy beállításnál van baj . próbáld meg és másik csengő hanggal vagy a szoftver frissítés maradt :D sok sikert ;)
2010. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is a hívásállapot jelzőhangok-nál kell átállítani. Nehogy ezért szoftvert cseréljél,szerintem ez hülyeség,hogy amiatt lenne. Ott van olyan,hogy hívás efejezésénél hangot adjon,meg kezdésnél,meg hogy percenként jelezzen hívás közben a telefon. Biztos,hogy itt kell vmit állítani.
2010. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...tényleg az volt a baj:) mindent átállítottam már...csak azt nem:D
2010. júl. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!