Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ötletetek, hogy miért nem...

Van ötletetek, hogy miért nem megy át az üzenet az illetőnek, ha Messengeren küldöm?

Figyelt kérdés

Előfordult már, hogy küldtem valakinek Messengeren üzenetet, de a pipa az üzenet jobb sarkában fehér maradt, vagyis nem ment át.

Lehet, hogy azért van, mert annak a személynek Facebookon keresztül van Messengere, és nincs telepítve sem neki, vagy nem is tudom.

Veletek is volt már ilyen? Mi lehet az oka?

És igaz, hogy a Facebookon keresztül meg lehet nézni a Messengeren kapott üzeneteket? Küld erről értesítést a Facebook?



2019. jan. 28. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nincs mobilnetje a wifit meg kikapcsolja szerintem nem kapja meg addig amíg nem lesz újra netje


Számítógépen biztos lehet olvasni az üzeneteket, telefonon ha nincs felrakva messenger nem tudom engedi-e elolvasni facebook alkalmazáson belül.

2019. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jan. 29. 18:36
 3/3 NÁDASSY JÓZSEF válasza:
A FACEBOOK LETILTHATJA az üzeneteket is! -Nádassy József 2021.06.23.
2021. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!