Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szívesen váltanék iPhgone-ról...

Szívesen váltanék iPhgone-ról xiaomi telefonra, mert innovatívabbnak és egyszerüen jobbnak tartom, viszont félek mit szólnának a ismerőseim, munkatársaimn. Félek nem vennének komolyan, csóró, lecsúszottnak néznének. Mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés

Grafikusokkal vagyok körülvéve, nálunk ez státusz szimbólum, úgy vettem élszre. Csak Apple és azon belül is Mac, iPhone jöhet szóba.


Sajnos sokat mocskolódnak azokról, akik mást használnak. Nem tudom mi lenne, ha váltanék, de nem akarok 7 Plus-ról ( ami szerintük őskövület már) "csöves" telefonra váltani....


2019. jan. 29. 18:38
1 2
 11/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, talán tényleg lazábban kellene kezelni ezeket a dolgokat.Csak addig tudnak cukkolni, amíg hagyod.
2019. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid olyanok, mint az android felhasználók 80%-a.

Csak az android, az Ájfon egy szar. Na, ha veszel egy Xiaomi-t, akkor ebbe a közösségbe fogsz te is tartozni.

Ha már androidra váltasz, akkor ne egy ilyen brand idióta márkát vegyél. Vegyél inkább Egy Oneplus6t-t vagy esetleg valami Huawei/Honor telefont. Lehet nem tudnak többet a Xiamoiknál, de legalább nem fogsz egy idióta közösségbe tartozni.

2019. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!