Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szívesen váltanék iPhgone-ról...

Szívesen váltanék iPhgone-ról xiaomi telefonra, mert innovatívabbnak és egyszerüen jobbnak tartom, viszont félek mit szólnának a ismerőseim, munkatársaimn. Félek nem vennének komolyan, csóró, lecsúszottnak néznének. Mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés

Grafikusokkal vagyok körülvéve, nálunk ez státusz szimbólum, úgy vettem élszre. Csak Apple és azon belül is Mac, iPhone jöhet szóba.


Sajnos sokat mocskolódnak azokról, akik mást használnak. Nem tudom mi lenne, ha váltanék, de nem akarok 7 Plus-ról ( ami szerintük őskövület már) "csöves" telefonra váltani....


2019. jan. 29. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Még leírni sem tudod helyesen a nevét a telefonnak.
2019. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Én meg Xiaomi-ról szeretnék iPhone-ra váltani, mert folyton lenéznek.

Cserélünk? :D:D:D

2019. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Szar lehet elmebetegek között.
2019. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Na viccet félretéve.

Hagy mocskolódjanak. Csak magukat égetik le.


Érdekes, hogy a "csöves" telefonom még egyszer sem volt szervizben, a feladatát ellátja és egy apple ár töredékébe kerül.

Bár nem kell pénzért a szomszédba mennem, de igy több marad a hobbimra.


"Félek nem vennének komolyan, csóró, lecsúszottnak néznének. "


Én meg egy olyan embert nem vennék komolyan, aki a másikat a telefonja, vagy bármilyen elektronikai eszköze alapján itél meg.

2019. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves ismeróseid vannak...
2019. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*ismerőseid
2019. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jesszus, micsoda gondok.
2019. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van baj nálatok .
2019. jan. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán nem fake a kérdés,akkor az igazi grafikus haverjaid tudhatnak mit tudnak a xiaomi készülékek. Onnantól meg miert néznének le ? Mert nem 2x annyiért veszed meg ? De nyugodtan elmondhatod nekik Te is,hogy neked nem a kijelző fontos hanem hogy ne kelljen állandóan tolton lógni mondjuk. Vagy elkezdheted visszaszivatni oket hogy voltak olyan hülyék hogy ennyi pénzért vettek egy ugyanolyan telefont.( Persze ez sem igaz,akinek apple kell annak is biztos még vannak az ervei).


Másrészről igen nagy önértékelési problémáid lehetnek amivel foglalkozni kellene. Nem számit mások véleménye. Főleg nem ennyire.

2019. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én direkt szítanám a feszültséget. Vennék egy régi-régi hatalmas téglatelefont és kitenném az asztalomra. Poénnak is jó és észrevennék a saját bunkóságukat. Én egyébként 54 éves vagyok, dolgoztam a világ elég sok helyén és még sosem találkoztam senkivel, aki mocskolódna azért, mert nem olyan a telefonom, mint az övéké. Szerintem egyszerűen túlreagálod a dolgokat. Ha meg kérdezik, hogy miért nincs menőbb telcsid, mondd azt, hogy drogra kell a fizetésed. Lazulj már fel. Tőlem egyszer megkérdezte az angol főnököm, hogy mire gyűjtök. Azt mondtam neki, hogy venni akarok egy kínai feleséget magamnak. Elröhögtük és kész.
2019. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!