Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-tól vásárolt Huawei...

T-mobile-tól vásárolt Huawei P20 készülékre mikor fog hivatalosan megjelenni az android 9 pie frissítés?

Figyelt kérdés
Sokaknak már megjelent ugyan erre a telefonra. Olvasgattam sok helyen de pontos dátumot nem találtam.

2019. jan. 30. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
2019 Q1
2019. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akiknek megjelent, azoknak bizonyára független a P20 van a zsebüknek. Én is tegnap reggel kaptam meg a TMH (Telekom) Android 9-et az S9-emre, holott már 8.-a óta elérhető volt XEH (független) szoftververziójú telefonokra, Telenor-os telókra (PAN) meg 22.-e óta. Ez már csak így megy, manapság már csak ez lehet az egyetlen érv a független telefonok mellett, mivel hogy hálózati zárral már nem árulnak telefonokat.
2019. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első mondatom újra: "Akiknek megjelent, azoknak bizonyára független P20 van a zsebükben." :D

Amúgy még Samuknál ott a Sammobile.com, vagy: [link] - ez az oldal, addig a Huawei-nél nem tudsz ennyire pontosan utána nézni a frissítéseknek. Xda-n tudsz nézelődni, de ott is max annyira pontos választ fogsz találni, mint amilyet az első válaszoló adott. 2019 első negyedéve, ami az első 3 hónap.

2019. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kiskeni, szerintem nem vagy otthon a témában


először azt írod, ez szól a függetlenek mellett, majd azt hogy csak azt árulnak


meg mi az hogy a huaweit nem lehet nyomonkövetni?


a firmware finder mire való akkor??

2019. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek!
2019. jan. 30. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor pontosítok. A Telekom tutira hálózati zártól mentes telefonokat árul, tehát nem csak Telekom-os SIM kártyát tehetsz bele. A másik pedig, hogy én "független" alatt a szoftververziót értettem, mivel minden szolgáltatótól vásárolt telefonra külön Android megy. Nem tér el az eredetitől, csak annyi történik, hogy a gyártó elküldi a szolgáltatóknak az adott telefonra szánt szoftverfrissítést, amit ellenőriznek és optimalizálnak a saját hálózatukra. Ennek végeztével jeleznek vissza a gyártónak, hogy rendben van és ekkor kezdik el terjeszteni az adott szolgáltató által forgalmazott eszközökre is az új rendszert. Ha Telekom-os, akkor TMH stb stb. Ez plusz egy lépés a független, azaz XEH szoftververziójú telefonokhoz képest, mert ott a gyártó azonnal terjesztheti a rendszert, amint azt befejezte, nincs köztes folyamat, nem kell várni a szolgáltatóra még ellenőrzi/optimalizálja azt.

[link] - a Firmware finder pedig nem hivatalos eszköz, garanciavesztéssel járhat. Egy zsírúj P20 esetében meg nem hinném, hogy ez egy vállalható kockázat. Az igaz, hogy ezzel ellenőrizheted, hogy mely verziók elérhetők régió/szolgáltató szerint, a Sammobile-al is eléred ezt Samuk esetében, de valószínűleg a Sammobile sem épp garanciabarát megoldás. Btw mindegy is, én anno mikor kutattam ellenőrzési lehetőségek után Huawei telefonnál, akkor nem találtam meg a Firmware finder-t. Ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem lennék otthon a témában.

2019. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megkaptam énis a frissítést
2019. febr. 4. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!