Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nálatok menynit merül egy nap...

Nálatok menynit merül egy nap alatt a teló ha egész nap nincs hozzányúlva?

Figyelt kérdés
nem tudom valami gond van-e az új telómmal, tavaly júniusi gyártás, most kezdtem használni december-januártól, háromezres telep van benne és elég gyorsan merül. viszonylag keveset használom, legtöbb időt kikapcsolt képernyővel tétlenül tölti, mégis így is ilyen 4-5 nap alatt lemegy a töltöttség huszonvalahány százalékramár. ha este beállítom ébresztőre, reggelre 4-5%-al kevesebb fogad. beálltásoknál nem ír problémát az akksira, nincs rajta bekapcsolva se gps, wifi stb. és a fényerő is felétől alacsonyabban van
2019. jan. 30. 13:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
annyi hogy 4G mobilhálózaton van, dehát az is alap dolog már gondolom
2019. jan. 30. 13:13
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha keveset használod, akkor felesleges 4g-n hagyni! Állítsd 2g-re, mindjárt nem fog annyira merülni!
2019. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ha csak 3g-re veszem vissza az nem növeli? most beléptem kíváncsiságból a hálózattípusokhoz és lehet választani 2G-t is, azt hittem azt már nem is használják. utána is van írva zárójelben hogy akkukímélő. de ez meg rontja a telefonálás minőségét, nem? szóval sokkal "rosszabb a vonal" vagy ez rémlene a 2g-ről
2019. jan. 30. 13:32
 4/12 Wadmalac ***** válasza:
86%

Samsung S8+ telóm van. Ha este, lefekvéskor 100%-on áll, reggel, 5-6 óra múlva 86-92% közt van.

4G, wifi, BT, GPS állandóan bekapcsolva, plusz megy éjjel a Sleep As Android app alvásfigyelése.


Szerintem ez normális merülés %.

Próbáltam repülő módban, nulla háttérben futó appal, úgy 6 óra alatt csak 3% volt az esés.

2019. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Xiaomi Redmi Note 4em kb 8 napot bír, ha nem nyúlok hozzá.
2019. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Az nem merülés, hogy pár százalékkal lejjebb megy. Az meg pláne nem, hogy 4-5 napig használod töltés nélkül.

Mit akarsz? Bírja ki hetekig vagy mi?

Ezek nem régi nyomógombos Nokia 3310-esek :D

2019. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 éves samsung j3 4 napig bírja, ha megy a wifi, de nem nyúlok hozzá egyébként.
2019. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele utolsó, előző telóm 4 éves most, akkor is bőven ilyen 1-1,5 napos üzemidők voltak ha egész nap használtad, de tétlenül még most is tovább bírja mint a jelenlegi új. köszi a válaszokat, lehet tényleg csak a 4g-s hálózat eszegeti jobban
2019. jan. 30. 14:42
 9/12 A kérdező kommentje:
*utolsót a hatosra írtam válasznak
2019. jan. 30. 14:43
 10/12 Wadmalac ***** válasza:
42%

"lehet tényleg csak a 4g-s hálózat eszegeti jobban"

Az lehet a hunyó. Ott a FB, Messenger, időjárás, egyéb appok, amik alkalmilag kommunikálgatnak, adatokat frissítenek, frissítéseket kérdezgetnek le stb.

2019. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!