Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen módon lehet visszakeres...

Milyen módon lehet visszakeresni a régi imessage üzenetet?

Figyelt kérdés
Van egy fontos üzenet amit szeptemberben kaptam, de akár hogyan próbálom az iphone-on visszakeresni egy adott dátum után nem tölt tovább. Próbáltam többször is de teljesen kifogytam az ötletekből.
2019. jan. 30. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg, hogy a beállításokban az üzenetek pont alatt az üzenetek megtartásra résznél mi van. Ha 30 nap, akkor nem sokat lehet tenni, mert a készülék már törölte.


Keresni az üzenetek között úgy lehet, hogy megnyitod az appot és lehúzod az üzenetek listáját egy picit. Meg fog jelenni az üzenetek felirat alatt egy sor ahova beírhatod, hogy mit keresel.

Ha emlékszel valami szóra ami az üzenetben volt, akkor arra keress rá.

2019. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!