Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mate 10 Pro vagy P20?

Mate 10 Pro vagy P20?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek? Ez szerintem nem egy könnyű választás. Más telefon nem jön szóba. Felhasználási terület átlagos néha fényképezés

2019. jan. 30. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne jöhetne más telefon szóba?Én a helyedben vennék egy xiaomi mi8-at inkább.
2019. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is egy árkategória a két telefon. A P20-nak egyedül az előlapi kamerája jobb, minden másban a Mate 10 Pro erősebb, de ez meg is látszik a 90.000 Ft-os árkülönbségen.
2019. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En a helyedben mate 20 liteot vennek. En egy hete vettem az enyemet, en a p20 lite es ekozott vacillaltam, szerintem mate 10et ne vegyel mert az "regebbi". Szerintem ennyi penzert a mate 20 lite sokkal de sokkal jobb dontes. Szerintem vedd fontolora.
2019. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!