Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kifejezetten egy mobilszervize...

NikaX kérdése:

Kifejezetten egy mobilszervizes véleménye érdekelne. Röviden: mit tudtok csinálni, ha olyan telót akarnak eladni, amelyik nem kapcsol be? Nem eladni akarom, hanem megjavítani!

Figyelt kérdés
Kifejtve: Rootoltam a telómat, stb. Az egyik ilyen appot sajnos leokéztam rendszer appá avanzsálni. Már nem kellett az app, törölni csak néhány fájlját tudtam. Így nyilván sérült op rendszert érzékel bootoláskor. Boot loop. Recovery mode nem működik. Viszont a pc látja, hogy új eszköz van csatlakoztatva, de csak a tálcán megjelenő ikonra kattintva tudok némi infót kicsikarni.
2019. febr. 1. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mobiszervízes igy nem szólhatok hozzá.

Egyébként ha ismert tipus kb letöltésekkel együtt 15/25 perc alatt életre lehelhető.

2019. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem vagyok mobilszervizes, így nem szólhatok hozzá. Mindenesetre úgy látom, eléggé bénán oldottad meg a dolgot. Csá!
2019. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Röviden: mit tudtok csinálni, ha olyan telót akarnak eladni, amelyik nem kapcsol be? Nem eladni akarom, hanem megjavítani!"


Körülményeskedő, felesleges, zavaros fogalmazás a köbön (amit te rövidnek nevezel).

2019. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Típus? /privátot nem kérek /
2019. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Usb kábelen fel kell tolni rá egy gyári romot, oszt mehet.
2019. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Navon Mizu D402

Az illesztőprogram telepítésével lehet gond. Valamint csak mobilnetem van... Megosztani nem tudom, mert túl kevés... Net hiánya lehet gond?

2019. febr. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!