Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

AeRoN1121 kérdése:

Szerintetek melyik telefont vásároljam meg?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni de nem tudom dönteni 3 jelölt: Huawei p20 Lite, Xiaomi Mi 8 lite, Xiaomi Redmi 6 pro.


Köszönöm a segítségedet.



#mobiltelefon #Huawei Xiaomi
2019. febr. 1. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Megmondom őszíntén, ha már mindenàron kínai telefont akarsz vásárolni, inkább a Huawei-t vedd meg. Ismertebb, letett már valamit az asztalra. Ezek a Xiaomi telefonok olyanok, mint ez a Like, meg társai. Olcsón adják, sokat ígérnek, de sok a hiba, lassú, borszasztó a kamera stb.. nem azt mondom, hogy mindig mindne esetben jobb a márkád, de elektornikai dolgokban mindig jobb a neves..
2019. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Ne halgass #1-re!!

Nekem xiaomi redmi note 4 em van már 1 éve és semmi bajom nem volt a huawei egy drága,ugyanakkor lasabb teló,és ez a letett valamit az asztalra dolog,nekem az a véleményem,hogy mindenki a saját márkáját dícséri,de szerintem a xiaomi jobb,volt már nekem huawei.

2019. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem a “saját márkám” a Huawei, iphone/t használok privát telefonnak. A másik kettőhöz munkában volt szerencsém. Az alapján írom a tapasztalataimat. Nyugodtan legyen meg a te véleményed is, én a sajátomat írom. Ha választhatok, hogy hasonló áron minőségibbet vegyek e vagy “valami hasonlót” én tudom hogy döntök.
2019. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát azért a Xiaomi nem egy iLike szint. A Xiaomi pont olyan mint a Huawei, csak épp ők még egy kicsit olcsóbban tudják adni a készülékeket.
2019. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Amit írtam nem rossz indulatból írtam.
2019. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!