Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a telefonomnak? (iPhone SE)

Figyelt kérdés
Amikor rá akarom valamire menni, akkor kb. 50-szer kell rányomni, hogy megcsinálja amit akarok (de ez nem mindig van), illetve amikor le akarom zárolni akkor is 50-szer kell megnyomnom a kikapcsoló gombot, hogy csináljon valamit (a tárhely is be van telve rajta)... meg csak úgy beadja magától a kikapcsolást..valaki esetleg nem tudja mi lehet a baja? mit csináljak vele?

2019. febr. 1. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű túl van terhelve az egész telefon. Ugyebár mára már a 0-16Gbos telefonok szinte használhatatlanok. A 32 meg elmegy, a 64 nagyjából középszerű, a 128 és az az fölötti meg egy fel életre (vagy többre) elegendő.

Az Iphonok ugyebár eléggé túl vannak aratva és nagyjából 16Gbos tarhelyu, kis aksiju, kevés maggal rendelkező telefon ért el kérnek annyi pénzt, mint amibol más gyartonal egy erős középkategóriás tárhelyet vehetsz egész jó aksival, és 32-64Gbnyi tár hellyel.

Mára már egy telefonban a 6-8mag szinte nélkülözhetetlen, ami az IPhone se-ben nincsen meg, kb egy éves használat után ez eléggé észrevehető is. Meg az 5osben is (tapasztalat).

Persze ne erts félre, nem akarlak lebeszélni az Iphonerol, végre be ismertek, hogy ez nem jó, és csokkentenek az araikon.

Nem is vagyok nagy IPhone ellenes.

Tenni nem sokat tudsz. Esetleg ujratelepitessel probalkozhatsz, rosszabb esetben viszont új készüléket kéne vasarolni

2019. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A telefonod nagyjából normálisan viselkedik a tárhelyet kéne szabadabbá tenni úgy még valamennyire használhatóbb lesz. Az iphone direkt ronjta le a régi telefonjait azert, hogy az újjat vegyék meg az emberek. De a szervizt is tanácsolom, nekem is SE-m van amit sikerult egy picit helyre pofozniuk de így sem tökéletes. Ha nagyon ragaszkodsz ahhoz, hogy szinte hibátlanul mukodo készüléked legyen, inkabb vegyél a mostani modellekből.
2019. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vennék de az baj hogy most nem nagyon van rá pénzem
2019. febr. 1. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy Xiaomit már adnak 65000ft-ért és évekig tökéletes.
2019. febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hinimini válasza:

Hello:)

Én tavaly Augusztusban vásároltam Iphone SE(32gb)-készüléket nekem 7-hónapos és egyszersem be se lassult semmi pörög és teszi a dolgát az akkumulátorja is szerintem nagyon jó még biztos hogy max 2évig maradni fog nekem mert szuper és imádom! 😊❤️

2019. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :))
2019. febr. 2. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt is ki kell herélni mint a windowst, letörölni a fasságokat, időnként újraindítani, és mindig zárd be azt ami már nem kell. Nem, ne csak becsukd, hanem szedd elő a listát és egyesével lődd fel (ugyebár egyszerre nem lehet, mert minek olyat a parasztoknak megengedni)
2019. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!