Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek Max...

Milyen telefont vegyek Max 50000 forintért?

Figyelt kérdés

Átlag használatra kellene

Esetleg 1-2 nagyobb játékra😊

(Xiaomit légyszi ne írjatok!) Válaszokat előre is köszönöm!!!



2019. febr. 2. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Akkor vegyél ájfon x-et.
2019. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az 1-es az élő példa arra, hogy miért szólom le a Xiaomi felhasználókat.

Nézz valami Huawei-t kedves kérdező. Nagyon noname kínai telókat nem éri meg venni.

2019. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Huawei P8-at ne, nagyon hamar lelassul (normál használat mellett, nem volt telepakolva appokkal és vírusmentes volt).
2019. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

[link]


[link]


A Meizuról csak annyit, hogy nem noname, csak kevésbé ismert és nagy általánosságban megbízható telefonokat gyárt, szóval nyugodt szívvel ajánlom!

2019. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menő telefontokok meg egyéb kiegészítők miatt meg feltúrhatod a fél internetet. Ezért mondtam, hogy ismertebb gyártótól nézzen, mint pl a samsung, huawei.
2019. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont olyan telefonom van, MM-ban kaptam rá univerzális tokot, de nem egy webáruházban (pl. Emag, Tokshop) vannak hozzá rávaló tokok, kiegészítők. Mellesleg a szervízelése is megoldott, és hivatalosan is jelen vannak Magyarországon. Nekem mindegy, mit vesz a kérdező, csak leírtam, mint opciót, de amúgy még egy Huawei-t is ajánlottam...
2019. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*jelen van
2019. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még annyit szerettem volna hozzáfűzni, hogy nálam a noname kínai ott kezdődik, hogy Doogee, Ilike, Homtom stb. Na olyanokat én se vennék semmi pénzért! A Meizu viszont más kategória, jó áron ad korrekt telefonokat! De megértem, ha valaki ismertebb márkájú készüléket szeretne, én csak leírtam ezt is, mint választási lehetőséget!
2019. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#2

A Xiaomi az tényleg noname. Telenor is milyen sz@r noname telefonokat ad...

2019. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Xiaomival, mint telefonnal nincs bajom. Viszont olyan lehozós emberek használják, hogy no comment. És legalább a Xiaomi felhasználók legalább 40%-a ilyen. A többi kínai telefon egy noname vacak szerintük. A nagyobb telefongyártók meg mind pénzéhes g...cik. Meg, hogy az ő telefonjuk veri bármelyik másik márka telefonját. Közben meg kamera, anyaghasználatban elmaradnak a Huawei, Apple és Samsung mögött. De a mélypont az volt, mikor valaki azt írta, hogy me vegyél phocofone-t(amit szintén a Xiaomi gyárt), hanem vegyél Xiaomit helyette. Én ilyen közösségbe nem szeretnék belépni.
2019. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!