Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek max...

Milyen telefont vegyek max 20000 forintért? (Nem magamnak veszem)

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A nem magamnak veszem kitétel nem tudni hogy negatív vagy pozitív... :)

De véleményem szerint mivel ilyen árban nagy varázslat nincsen: NAVON Supreme Pure

2018. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél kiszúrni azzal, akinek veszed, akkor újonnan ennyiért semmilyet! Hardveraprón nézegess körül, 20-30 ezer között egész jó kis használt Xiaomi-t, Meizu-t kapsz, amik még nem ősrégiek és még el fognak menni egy darabig! Ezektől persze csodát nem kell várni, de teljesen megbízható belépő szintű telefonok. Példának okáért, az én telóm is a Hardverapróról van, egy Meizu M5 3/32. 1 évesen vettem 27000-ért, több, mint fél éve nyúzom és semmi gond vele. Akinek nincsenek nagy igényei, és egy megbízható alapkészüléket szeretne, annak egy ilyen színtű telefon tökéletes, ezalá viszont már nem ajánlott menni, mert csak szenvedni fog vele! De ez csak az én véleményem...
2018. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ZTE Blade l7-et vegyél.

Újonan ennyi, ráadásul q jó telefon.

2018. nov. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy gyűjts még hozzá, vagy vegyél egy használt telefont.

Ennyiért új telefonból csak nagyon gagyit kapsz, amivel állandóan szenvedni fog a használója.

2018. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!