Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Isamurai iPhone szerviz...

Isamurai iPhone szerviz alkatrész csere tapasztalatok?

Figyelt kérdés
iPhone 6S telefonom sajnálatos módon, levesbe esett. Rettenetesen kikészültem minél hamarabb szervizbe szerettem volna juttatni és mivel a Westend volt a legközelebb oda vittem be. Azt mondták hogy hajdan ott a telefonomat 1 óra múlva menjek vissza , addigra ultrahangos tisztítást végeznek rajta majd meglátják hogy mi a hiba és mikor megérkeztem megbeszéljük mit kell kicserélni. Amikor megérkeztem közölték hogy sajnos sok mindent ki kell cserélni, egész pontosan az akumlátor az majdnem felrobbant állítólag (ezt nem értem tényleg felrobbanhat egy akumlátor?), Töltőnyílás csere, kamera csere, és további tisztítást igényelnek a hangszórók. Természetesen az óriási ijedségnek köszönhetően sírva közöltem hogy szeretném ha megcsinálnák, mivel egy hónapja vettem a készüléket és szeretnék még használni. Kicserélték amiket ki kellett megtisztították, fizettem. Hazafelé jövet elkezdtem utána olvasni a szerviznek és bizony sok rosszat olvastam, pl. azt hogy valójában nem rossz alkatrészeket kivesznek ráfogják hogy rossz, majd beletesznek egy utángyártott vackot Jó pénzért. Ezzel csapják be az embereket. Ha esetleg valaki ja vitatott már telefont náluk kérem írja le a véleményét tapasztalatát. Kissé megvagyok ilyedve mert a drága telefonom most akkor ki lett belezve és vacok kínai cuccokkal lett telerakva?

2019. febr. 2. 17:28
 1/1 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Szia! Hazugság minden. Többször jártam náluk, teljesen korrektek. Ha kérdezel mindenre válaszolnak. Hivatalos szerviz, szóval csak olyan alkatrészt raknak bele mintha az istyle-ba vitted volna.
2019. febr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!