Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 8800! Mennyiből tudnám...

Nokia 8800! Mennyiből tudnám "felújítani"?

Figyelt kérdés
Van egy 2006-ban vett origin Nokia boltos, egykoron magyar garis 8800 készülékem. A típus ismerői bizonyára tudják, hogy a készülék hátuljának a felső harmada egy műanyag öntvény, ez foglalja magában a főkapcsoló gombját is. Sajnos ebből a műanyag részből hiányoznak darabok, tehát cserés lenne, illetve a képernyő üvegének sarka is le van pattanva. Mivel ez egy drága és prémium készülék, azóta sincs olyan, ami méltó utódja lenne, így nem lecserélni, hanem rendbehozni szeretném. 6 éves kereken, de szeretem.

2012. dec. 12. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű dolgod. Ez a matuzsálem nem volt soha olyan elterjedt mint a trabant hogy mindenki tudta szerelni és mindenkinek volt hozzá alkatrésze.

Esztétikai problémára a legjobb ha valamivel pótolod. Ha jó a kézügyességed vagy van ismerősöd fából (!!!) a hátlapot nagyon szépen reprodukálni lehet. Nem a legtartósabb de esztétikus és nem árnyékol (a fémmel óvatosan. Nem véletlenül van a borítás műanyagból ott ahol műanyag borítás van) de igen fémből is megoldható. Magának a képernyőnek a javítása azonban csak egy másik hasonló készülékből kiberhelt darabbal oldható meg.


Javaslatom. Feküdj rá a használtpiacra és keríts egy pár ilyen "prém"ium készüléket. A legjobb ha hibásat találsz. Vásárold fel őket és kezdődhet a móka.

2012. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez lesz a járható út. Valahogy úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem sokra tartod ezt a típust, mondjuk tény, hogy a 8910i. ami előtte volt nekem, az kifinomultabb volt, azt jobban is szerettem, de ha már ez meg van, akkor nem akarom kidobni a kukába és venni helyette egy "eldobhatósat" :)
2012. dec. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!