Felugró reklámok?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha egy általam telepített alkalmazás használat nélkül is reklámokat dob fel? Nincs ikonja így törölni se tudom.. tudom hogy én voltam a hülye de van megoldás?

2019. febr. 3. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs nekem is ez volt letöltötem egy pár virusirtot nagyon nem segitet ujra kell rakni (biztonsági mentés bármi kivéve alkalmazások)azt ujra teszed ha van más megoldás akkor bocsi de nekem csak ez müködöt
2019. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vírusos. Próbáld meg vírusírtóval ha nem lesz jó akkor telepítsd újra a számítógépet. Persze ha nagyon zavaró.
2019. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most sikerült valami reményeim szerint eltűntek a reklámok!
2019. febr. 3. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs ikonja..."

Alkalmazás kezelőben ugyanúgy ott kell lennie a telepített alkalmazások közt. Talán ott is ikon nélkül és még talán más néven is, de ott van.

Nézd át a telepített alkalmazások listáját (ha a telefonod tudja, rendezd őket telepítési dátum szerint, úgy könnyebb megtalálni) és töröld, ami gyanús.


Egyszer direkt raktam fel egy ilyen appot. Fogaskerék ikonnal (mint a beállítások) és más néven (elsőre rendszer appnak néztem) volt az alkalmazáskezelőben, mint amit telepítéskor kiírt a teló. Letöröltem kézzel, megszűntek a teljesképernyős zavaró reklámok. Vírusírtó pedig semmit nem jelzett rá, pedig a reklámapp telepítése előtt volt telepítve, szóval nem vírus, csak idegesítő. Legalábbis az, amit én kifogtam.

2019. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megoldódott!
2019. febr. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!