Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamilyen furcsa vírus van a...

Valamilyen furcsa vírus van a telefonomon amivel nem tudok mit kezdeni. Felugró reklámok jelennek meg, bárhol is vagyok. Tudnátok segíteni mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés
Ha egy wifire vagyok kapcsolódva, a telefonomon felugró (pop-up) reklámok jelennek meg bizonyos időközönként függetlenül attól, hogy melyik alkalmazásban vagyok. Kiikszelem és eltűnik, majd öt perc múlva újra. Próbáltam mindenhogy megoldani ezt a problémát; letöröltem alkalmazásokat amikről úgy gondoltam, hogy okozhatják, vírusirtót is letöltöttem egy csomó félét. Mit gondoltok mit csináljak? Szerviz foglalkozik ilyenekkel?

2017. febr. 4. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a Hard Resetet. Nekem is volt hasonló még LG G3-nál. De ez egy alkalmazás volt. ami ugyan az alkalmazáskezelőben megjelent. De nem lehetett törölni. Nem tudom mivel ment fel. De gyári visszaállítás megoldotta.
2017. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Xiaomi telefonoknál az apus alkalmazás okozza és nem lehet eltünteti.
2017. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!