Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki milyen módszerrel szokott...

Ki milyen módszerrel szokott mobilnetet "menteni"?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, hogy mobilnetet lehet valahogy menteni azon kívül, hogy kikapcsolom az autómatikus frissítést? Ha igen, hogy?

2019. febr. 5. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Böngéssz Opera Minivel, nekem rengeteget megspórol ellenben a Chrome adatforgalom csökkentője kb szart se ér.
2019. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szia, én pl Facebook lite - ot használok, de csak ha "muszáj" illetve nem YouTubeozok, ha tudom előre, hogy nézni akarom mert olyan helyre megyek, előre letöltöm. A legtöbb alkalmazásom automatikus frissítése ki van kapcsolva. De konkrétan mikor szeretnéd menteni? Használat közben?
2019. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszabályozom, hogy melyik alkalmazás mehet mobilnetre és melyik nem, ami adatbázist akar frissíteni, az majd frissíti, ha lesz Wi-fi.
2019. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan csomagom van, ami több GB-ig enged netezni, így nyugodtan elvagyok egész hónapban.
2019. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tűzfalon kivenni a netet minden alól, aminek nem kell egyértelműen.

Beállításokbak kikapcsolni a rendszerappok automatikus frissítését.

Google Play-ben kikapcsolni az appok frissítését.

Appok rendszeres frissítését kikapcsolni (pl. e-mail) legyen manuális a frissítés.

Használj Opera Minit.

2019. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a net akkor fogy ha használom vagy youtube,vagy hosszú navigációnál,
2019. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Havonta 100 gigát kapok, így annyira nem érdekel a dolog.
2019. febr. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, qurva sokat segítettél bazzmeg. Nekem meg 1 GB 1 fillérbe kerül, de még emlékszem az ínségesebb időkre.
2019. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!