Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Android...

Mi a véleményetek az Android 9-ről?

Figyelt kérdés
Milyen hibákat, hiányosságokat tapasztaltok benne? Van aki vissza akar állni a 8/8.1-re. Főleg Huawei telefonoknál érdekel, de más márkák felhasználói is írhatnak.

2019. febr. 6. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már megint szinte az égvilágon semmilyen változás, csak azért van, hogy elmondhassuk, hogy "idén is kiadtunk egy Androidot". Ha normális lenne a verziószámozás, ez mondjuk egy 6.3-as verzió lenne.
2019. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja.


Ami vicc, hogy alapból baromi lassan és döcögősen ment mindig az Android rendszer frissítése. Lassan itt az Android 10, miközben a többség még jó ha 7-8-as verziónál jár.


Mondjuk alapvetően túl van misztifikálva ez a frissítés téma. Mindenki attól boldog, hogy eggyel nagyobb számot mutat a telefonja, miközben semmi újat nem adnak hozzá.


Nekem például Oneplus 3T van.


Itt is megvolt a nagy szöveg, hogy folyamatos frissítések lesznek, meg nem hagyják magára a régi telefonokat. Aztán gyakorlatilag első év után csak olyan frissítéseket kaptam, hogy "improved system stability" meg időnként lecseréltek 2 ikont.

2019. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"de más márkák felhasználói is írhatnak"


Xiaomi Mi A1-em van.

Hibák: Naponta többször a telefon magától újraindul.

Miben tér el a 8.1-től?

Baloldalra került az óra az értesitő sávnál. Micsoda fejlődés.

És a google keresősáv nem tüntethető el alulról.

Folyton nyaggat, hogy töröljem a ritkán használt fájlokat. Nem értem mit zavarja a telefont és hiába kapcsolom ki az értesitést. a tárhely 74%-a szabad.

2019. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is hasonlóak a tapasztalataim. Apró változások vannak csak, pedig a nagy ígéret megvolt. Jelentős sebességnövekedést és gördülékenység javulást ígértek, hogy ez most aztán tényleg nagy ugrás lesz a 8-hoz képest. Szerintem a 6-os is volt ilyen gyors és gördülékeny, a 7 pedig még visszalépés is volt ezen a téren. Akkor jött be ez a vakító fehér háttér a menükben, ami azóta is tart, kivéve amelyik telefon tudja a dark módot gyárilag. A felhasználói felület grafikai kidolgozottsága sem fejlődött előre.

A gesztusvezérlés pl. nekem nem egy túl hasznos újítás, és a jelszó tárolót sem érzem forradalminak.

2019. febr. 7. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!