Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné elcserélni Huawei...

Megérné elcserélni Huawei P20-at egy IPhone 7 Plusra?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy éri meg. Az a Huawei teló köröket ver a 7 Plusra.
2019. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem miért lett lepontozva az első...


Én csak Saját véleményt tudok mondani, mivel mindenki máshogy áll a dologhoz. Az IPhone operációs rendszere az adatbiztonsagbol áll, és egyébként könnyen kezelhető. Magával az IOSsal nincs is semmi bajom. Bár én használók egy két alkalmazást, ami úgymond nem hivatalos, és IOSra nem lenne rá. A telefonjaik sem rosszak, viszont nagyon tularazottak. Azaz egy IPhone het pluszban, sot,meg egy IPhone 8plusban,es csodalkozhatsz,de meg egy XRben is sokkal kevesebb a RAM, a ROM (belső tarhely), az aksi kapacitasa. S bár a képernyő felbontása jobb, a kamerája viszont rosszabb. És a Chip is már egy több mint két éves modell (a 7pluszban)

Azaz én személy szerint nem vennem meg, hiszen az IOS korszerű, a telefon viszont levan maradva a P20 tól, ami viszont ha jól tudom egy éve sincs meg kiadva. Kb fel... Mindjárt linkelek is neked egy összehasonlítást, ott láthatod, hogy a 7plusz statisztikailag sokkal lejjebb van

2019. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
2019. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

#2 azért , mert itt mindenki iPhone-os és lepontoznak mindenkit, aki azt merészeli mondani, hogy egy Androidos teló jobb egy iPhone-nál.


Csak hogy indokoljam az első hozzászólásban kinyilvánított véleményem, az iPhone 7 Plus baromi régi, és ahogy #2 is említette, a p20 egy egészen új készülék, a kamerája, a hozzátartozó szenzor és AI pedig kenterbe veri az iPhone kamerákat. De kb minden szempontból jobb a p20.

2019. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút nem éri meg. Csak ha utálod az Androidot, és mindenképp iPhone-t akarsz, de nincs pénzed újabbra.
2019. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
25%

NEM! az iphone eleve egy kaki telefon(nem akarlak ezzel megbántani) de ha le akarod cserélni egy kalap sz@rra......nyugodtan. De a te szíved joga a döntés

(nem bunkóskodni akartam)

2019. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!