Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné elcserélni egy P9...

Megérné elcserélni egy P9 Lite telefont iPhone 5S-re?

Figyelt kérdés
Szeretném elcserélni de nem tudom milyen telefon érné meg, az 5S tűnik egyenlőre szimpatikusnak. Kérlek segítsetek!

2018. jan. 3. 22:29
 1/8 khhmkhhm válasza:
Nem. P9 lite sokkal tobbet tud,es jobb is.
2018. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. "ájfonos" vagyok, de nem. most váltottam le az 5s-emet nemrég, de ha az 5s helyett egy se vagy egy 6s lenne a kérdés, akkor se biztos, hogy megérné, meg attól függ, h mire kell...
2018. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nem éri meg a p9 lite jobb szerintem .
2018. jan. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondj egy okot amiért el akarod cserélni.
2018. jan. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kevés a ram már azokhoz a dolgokhoz alapjáraton amit használni szoktam, pl: Face, Msngr, képszerkesztéshez Picart és Insta néha, mondjuk játék szinten nem téma de sokszor van hogy megakad és újra kell indítani. Be is van állítva rendesen mert háttérben ami nem kell nem megy, elég tárhely van rajta mindig de ezek egyre gyakoribbak. 1 éves lesz februárban a telefon. Még egy iphOne 6 is eszembe jutott hátha
2018. jan. 4. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 5S-ben és a 6-ban is kevesebb RAM van mint a P9 Lite-ban!
2018. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
De az iOS úgy van optimalizálva, hogy a kevesebb Ram is elég az adott telefonnak.
2018. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem éri meg egyáltalán főleg 5s-re..még ha 6s lenne az más de 5s amúgy meg a huawei p8 lite sokkal de jobb😍
2018. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!