Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a huawei mate...

Szerintetek a huawei mate 20-t (tehát a sima mate 20 és nem a mate 20 pro) érdemes meg venni véleményetekre vagyok kíváncsi és ha tudtok jobb telefon 180. 000-ért az is írjátok le. (és még hogy a pubgon mennyi a max grafika és mennyire fut jól? )

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Esetleg a One Plus 6 vagy 6T, ebben elég nagy aksi is van, és maga a telefon jobb, mint a mate 20. Jobb statisztikakkal rendelkezik.

Vagy ott a Xiaomi Mi Mix 8 pro, ami sokkal erősebb hardverrel rendelkezik, viszont aksiban elég ratyi. 3000mAh Li-Ion, míg a 6T 3750mAh Li-Po.

Én ezt a két telefont tudom ajánlani, de amugy a mate 20 is egész jó.

PUBGrol meg nézz videókat, hogy hogyan fut el rajta

2019. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Én a Mate 20 mellett döntenék hiszen a Mate 20 Pro is kiválóan teljesít nálam.

A OnePlus 6T is jó választás lehet, bár azt nagyon nem ismerem. A Xiaomi jól teljesít a 40-60 ezres kategóriában de én többet biztos nem adnék e Xiaomi-ért...

Javaslom a Mate 20-at hiszen tökéletesen megfelelő lenne :)

2019. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erősen ajánlom inkább a xiaomi mi 8-at ha szép dizájn is kell.

Ha embertelen erős hardvert szeretnél akkor pedig pocophone f1 :D

2019. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PimpósPéter válasza:
Szerintem p20 pro jobb. Turbado nevu oldalon 160kert megkapod. Elvileg adnak gyari garit is. vagy en meg a aqua webshopot is nezegetnem ott szinten adnak.
2019. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!