Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a mobilom,...

Miért csinálja ezt a mobilom, valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Orange Dive 70

Nagyjából 2 éve van meg. Nagyon fagy mostanában, pedig minden képet/videót töröltem, és még alkalmazásokat is hogy tárhelyet szabadítsak fel. Van hogy annyira lefagy, hogy csak ujraindítással tudom folytatni. De minden fagy rajta, youtube, messenger, mármint ami internettel kapcsolatos. És nem a wifi miatt, mert eddig nem csinálta ezt, csak pár hete. Ha facebookozom akkor pedig például ha kommenteket olvasok, folyamat visszaugrik a poszthoz/képhez, én pedig folyamat görgethetek vissza, inkább nem is írok semmit. De ha csak simán a főoldalt görgetem, akkor is felugrik egy idő után magától... És ezt eddig nem csinálta. Nagyon zavaró. Youtube zenék is megakadnak már rajta, ha google-t nyitnám meg alig akarja betölteni. Nagyon gáz. Sajnos nincs saját laptopom, és így telóról szoktam nagyrészt internetet használni, de ez így nagyon elviselhetetlen már. Valakinek ötlet? Hogy oldhatnám meg?


2019. febr. 9. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy giga ram a telefonba ma már nem elég. Sem a 32Gb alatti tárhely. Ez egy alsó kategóriás telefon. Lehet, hogy neked 2 éve van meg, de egy jóval régebbi telefon.

Sajnos tenni nem igazán tudsz mit ellene. Gyári vissza állítással probalkozhatsz, bár ezt hetente meg kéne csinálni, és igy se biztos hogy működik.

Ha nagyon zavar, vegyél másik telwdont

2019. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet nem fogsz örülni eme mondatnak, de színtiszta igazság: ez a mobil egy ipari hulladék volt már amikor kijött, főleg most.

Előttem már leírták, hogy 1GB RAM-mal, 8GB tárhellyel, illetve az (akkori) legfapadosabb processzorral felszerelt mobillal nem mész sokra, még az ilyen "alap" használatokra sem, csak az agysejtjeid gyilkolja.


Maximum gyári visszaállítást tudsz próbálni, de ezzel minden adat elveszik, ami a belső tárhelyen van.

2019. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használd a Fb Lite-t meg Opera Minit. A telefonon a gugli komponensek frissülnek a beavatkozásod nélkül is, és egyre terhelik a régi hardvert. Ez van, 1 GB rammal már évekkel ezelőtt is korlátos volt az android, mára meg hulladék lett.
2019. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!