Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Nem lehet visszaállítani a telefont, miet? (Többi lent)

Van egy HTC ONE M8s telefonom és se a bootloaderből (fehér háttér és ott van a factory reset, recovery stb) se maga az andoridon belül nem tudom visszaállítani a telefont, mert a HTC logónál megáll a dolog. Recovery sem jön be, ugyan azt csinálja. Rootolni sem lehet valamiért a telefont, hiába csinálok mindent úgy, mint a videókban van, valamiért nem akarja a rootot. (Fejlesztői rész aktiválás után az aksi menüben nekem nincs gyors bootolás opció miközben másoknál van. Android 6.0 van rajta.

Keress kérdéseket hasonló témákban: HTC, One, root, Factory, recovery, visszaállítás

febr. 9. 23:08  Privát üzenet  

A válaszok
Miet = milyet.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 10. 08:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen az miért akart lenni, csak siettem a szövegmegírásával de nagyon boldog vagyok, hogy egy ilyen kérdésnél ebbe az egy dolgokba kötöttél bele.

# 2/4Időpont febr. 10. 10:32 Privát üzenet

Ki kapcsoltad a gyors boot-ot?

Valamint fejlesztői beállítasokban aktiváld az oem feloldást.

A válaszíró 24%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 11. 05:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs olyan opció, hiába aktiváltam a fejlesztői részt.

# 4/4Időpont febr. 11. 08:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudom a telefont visszaállítani gyári beállításokra?
IPhone: ha mentésből szeretném visszaállítani a telefont (iCloud-ra történt a mentés), több dátumot is ki tudok választani, vagy mindig csak a legutóbbi mentést lehet...
Hogyan kell gyárilag visszaállítani a Microsoft Lumia 640-es telefont?
Hogyan lehet a Lenovo A5000 telefont Android 5. 0.2 Lollipop verzióról Android 4.4.2 KitKat verzióra visszaállítani?
ICloud kulcskarikát hoztam létre még régebben, most gyári beállításokra visszatettem a telefont valami miatt, az iCloud kulcskarikát szeretném visszaállítani, hogyan kell?
Lenovo Vibe X3 telefont hogyan tudok android 6. 0.1-ről visszaállítani az előző rendszerre?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!