Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lehet visszaállítani a...

Nem lehet visszaállítani a telefont, miet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy HTC ONE M8s telefonom és se a bootloaderből (fehér háttér és ott van a factory reset, recovery stb) se maga az andoridon belül nem tudom visszaállítani a telefont, mert a HTC logónál megáll a dolog. Recovery sem jön be, ugyan azt csinálja. Rootolni sem lehet valamiért a telefont, hiába csinálok mindent úgy, mint a videókban van, valamiért nem akarja a rootot. (Fejlesztői rész aktiválás után az aksi menüben nekem nincs gyors bootolás opció miközben másoknál van. Android 6.0 van rajta.

2019. febr. 9. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Miet = milyet.
2019. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az miért akart lenni, csak siettem a szövegmegírásával de nagyon boldog vagyok, hogy egy ilyen kérdésnél ebbe az egy dolgokba kötöttél bele.
2019. febr. 10. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki kapcsoltad a gyors boot-ot?

Valamint fejlesztői beállítasokban aktiváld az oem feloldást.

2019. febr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs olyan opció, hiába aktiváltam a fejlesztői részt.
2019. febr. 11. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!