Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SMS elolvasásáról visszajelzés...

SMS elolvasásáról visszajelzés küldését lehet még kérni?

Figyelt kérdés
Régen volt ilyen némelyik telefonnál. Okostelóknál van ilyen? Hol lehet beállítani?

2019. febr. 10. 09:52
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Az SMS elolvasásáról sosem lehetett visszajelzést kérni, csak a kézbesítéséről, azaz hogy megérkezett-e a címzett készülékére.

Nekem Android 8.1-en van olyan, hogy az üzenetek appban, jobb felül ... ikon, Beállítások, SIM kártya kiválasztás (dual simes teló 2 kártyával), és azon belül "SMS-kézbesítési jelentések" ki-be kapcsolható.

2019. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, bocs, a kézbesítésről. :)

Köszi :)

2019. febr. 10. 10:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg is lett, Huaweien a menüben van.
2019. febr. 10. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, mint az email elolvasásának visszajelzése is sérti a személyiségi jogokat, bizonyos szinten (senkinek nincs köze hozzá, hogy valaki mit csinál, mit olvas el, mit nem, ne akarjon ebből semmiféle információt levonni egy idegen), ezért a Gmail sem támogatja ezt például, illetve tudomásom szerint egyik szolgáltató sem.
2019. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"az email elolvasásának visszajelzése"


Igazából az is csak annyit jelez vissza, hogy megnyitották az emailt. Egyáltalán nem jelenti azt, hogy azt valóban el is olvasták, azt meg pláne nem, hogy meg is értették. Üzenetküldésnél ugyanez... Mégis sokan óriási jelentőségű dolognak tekintenek egy-egy el(nem)olvasott üzenetet. De emailnél (is) van ilyen lehetőség. Én maximum annyinak szoktam tekinteni az ilyet céges esetben, hogy legalább él az email cím és valaki néha foglalkozik is vele.

2019. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!