Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 2017 telefon...

Samsung Galaxy A5 2017 telefonban az éríntesi visszajelzés meg a billennyű gombok mért nem rezegnek? Be lehet állitani? S4 előző telefonomnál volt rá beállitas de az A5 ami ujabb kihagyták belőle? Vagy appal lehet variálni rezegjenek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 20:57
 1/3 anonim válasza:
Beállítások- beírod a keresőbe : billentyűhang és kiválasztod. Remélem segítettem
2018. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösszi a tipet megnézem valóban műkődni fog e .
2018. ápr. 13. 21:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Beírtam de olyan funkciot nem találtam hogy a billenyűk is rezegjenek meg a vissza érintőgomb csak a hangot lehetvállitani a billennyűzeten , aki esetleg tudna még ötletet vagy akinek szontén A5 e van az új az segíthet előre is kősz.
2018. ápr. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!