Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb...

Melyik telefon a legjobb sorrendben a 3 közűl?

Figyelt kérdés
Xiaomi Black Shark, Samsung Galaxy S9+ vagy Honor Wiew 20? Úgy tudom játékra is már telónál kel min 3 gb ram meg egy erősebb 6 magos proci! Bár nem csak játékra venném 1-2 komolyabb játékkal játszanék csak telón! Azon is el gondolkodtam ,hogy Iphone XS-t veszek, De az egy kicsit az Iphone XR az meg szar?!

2019. febr. 10. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Én az almásat venném a helyedben, abból is az XR-t, ár-értek arányban (amennyire ez értelmezhető az Apple cuccokra) az most a legjobb.
2019. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik barátomnak Iphone XR van és tapasztalatból tudom ,hogy szar , nekem a régi iphonek meg nem tetszenek illetve elavúltabbak!
2019. febr. 10. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Figyelj te tudod, vedd azt amelyik tetszik. Én csak abból indultam ki, hogy nekem csak egy 6s van, nem is tudom már hány éves és még mindig tökéletes, hibátlanul működik és mindent tud amire szükségem van. Régen tervezem a cseréjét, de egyszerűen felesleges, nem találok rá ürügyet. Szóval ezek után nehezen tudom elképzelni hogy egy új XR szar lenne, de lehetséges hogy neked mások az igényeid. Egy dolog igaz, én nem játszom rajta. Mindenesetre tényleg nehezen fogom fel miért nem jó egy XR, ha még egy öreg 6s is tökéletesen teszi a dolgát.
2019. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem Xs-em van, és szerintem nem kicsi, közép méret. Megfelelően gyors, tud mindent, gyönyörű képeket csinál, 60FPS-es 4K videót, stb.
2019. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én csak is a Black Shark-ot venném a hejedben. Ezek közül a Xiaomi a leg megbízhatóbb készülék és ár érték arányban is a legjobb és a legolvsóbb. Ugyn is többet tud mint a melette felsoroltak.
2019. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha már felvetődik lehetőségként az XR, az lenne a legésszerűbb választás.
2019. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Játékra legfontosabb, hogy minél nagyobb legyen a kijelző és az üzemidő. Ezeken a csúcstelefonokon nem fog döcögni a játék, egyiken sem. A minimális teljesítmény különbség nem lényeg. A Honor View 20-nak van a legnagyobb kijelzője és üzemideje.
2019. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!