Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz baja a telefonnak?

Lesz baja a telefonnak?

Figyelt kérdés

Ma akartam ratenni uvegfoliat, elotte levettem a regit, s csak azutan lattam meg h a vadi uj uvegfolia osszevissza van berepedve... Leghamarabb csak holnap delutan fogok tudni elmenni olyan uzletbe ahol ra is tesznek nekem egy ujat.


A LENYEG hogy most egy teljes napig kijelzovedo folia nelkul lesz a telefonom, ami szinten teljesen uj telefon ig, ertheto h nagyon feltem!

Nincs itthon semmifele tok ami ra illik es vedi addig is a kepernyojet. Arra gondoltam beleteszem egy puha zokniba a telefont amikor nem hasznalom es igyekszem majd keveset hasznalni. Hogyan ovhatnam meg ezen kivul addig is? Egyaltalan kell neki egyeb vedelem, vagy egy nap alatt fog karcosodni egyaltalan?



2019. febr. 11. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félted, tedd egy zokniba.

Sőt...hagyd otthon párnára téve és holnap viheted fóliáztatni.

2019. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne használd addig amíg nem lesz új kijelzővédő fóliád.1 napot kilehet bírni telefon nélkül.Kapcsold ki oszt ennyi
2019. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!