Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki hogy “feltöltve”...

Miért írja ki hogy “feltöltve” az iphone mikor már nem töltődik?

Figyelt kérdés
Iphone x-et lehúzom a töltőről és ugyan úgy azt írja ki, hogy feltöltve mintha folyamatosan töltene. Ujraindítottam sokszor és ugyan úgy azt írja ki. Valaki tud ebben segíteni? Vagy valakinek volt már hasonló a telefonjával?

2019. febr. 12. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Fújj bele erősen a lightning portba párszor, dugdosd ki-be, és utána is indítsd újra, ha nálam ezt csinálja a telóm a jack csatival, ez megoldja, hátha segít.
2019. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg fogpiszkálóval kitakarítani a lightning portot. Nekem múltkor nem akart tölteni és már kábelért akartam menni valamelyik boltba, amikor olvastam hogy érdemes először kitisztítani. Mondanom sem kell mennyi por meg kosz jött ki belőle. Azóta jól működik..:D
2019. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!