Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung telefon képmegosztás Gmailre hogyan működik?

Egy képen rányomtam a megosztásra, és aztán a Gmailre, kiírta, hogy megosztva. De a Gmail nem működik a telefonomon és azt sem látom milyen emailcímmel vagyok bejelentkezve. Próbáltam szgépről belépni, de egyik címemen sem találom a képet. Ilyenkor hova osztja meg, vagy hova menti amire azt írja, hogy megosztva?

febr. 12. 19:02  Privát üzenet  

A válasz
Passz, esetleg Google Drive? Gépen [link] címen éred el.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 12. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung S9 256GB ot vagy S9+ 64GB ot vegyek?
Hogyan tudnék egy amerikában élő thai telefonszámmal rendelkező illetőt felhívni?
Mit csináljak? Mit lehet ilyenkor csinálni? Valkami házi praktika van rá?
Szerintetek elég 256 GB tárhely vagy inkább megéri kicsivel többet fizetni az 512 Gb-ért?
Telefon akkumulátorok mennyire veszélyesek?
Hogy lehet instagramon megosztani #2016bestnine képet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!