Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S-t megéri lecserélni...

Iphone 6S-t megéri lecserélni egy Xiaomi telefonra?

Figyelt kérdés
2016 decemberében vettem egy iPhone 6S telefont, pár hónapja cseréltettem benne akksit, jól működik, nincs is vele semmi bajom. Azonban már kezdem kicsit "elavultnak" érezni, illetve kicsit "unom" (ha lehet egy telefonnál ilyet mondani), mivel 2014 nyara óta használok iPhone-t (5S,6,6S). Amiket nézegettem a Redmi Note 6 Pro illetve a Mi A2 (ez nagyon tetszik). Szerintetek megérné ezekre lecserélni vagy várjak egy újabbra? Nagyon csábít az áruk, illetve sok ismerősöm használ Xiaomit és elégedettek vele (Samsung, Huawei féle vonal szóba sem jöhet nálam). De ezek mellett azt is tudom, hogy mindettől eltekintve a 6S még legalább másfél-két évig kitudna engem szolgálni stabilan és jó sebességgel..

2019. febr. 12. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem abszulút megéri,jó pár tulajdonságában többet tud a 6s-nél
2019. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

iPhone-t lecserélni egy kínai szarra? Ezt még gondod át.

Nekem is 6s van egyébként, és ahogy elnézem még évekig telefon lesz. Benne van az emberben hogy kétévente ki kell dobni a telefont és újat kell venni, én is egy éve keresem az ürügyet hogy miért kellene telefont cserélni, de a jó öreg 6s még mindig állja a sarat, semmi ok a cserére. Minden tekintetben kifogástalanul működik.

Xiaomi pedig akkor sem kéne ha ingyen adnák. Elvből.

2019. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

#2

Ez egy baromság tény hogy a 6s-még jó lessz egy darabig,de "nekem inygyen sem kéne elvből" az a Kínai "szar" nem egy tulajdonságában lekőrözi a 6s-t az meg csak egy feltűnési kényszer hogy akkor vagyok valaki ha Iphonom van,és az meg egy hülye előítélet hogy ha egy telefon Kínai akkor "szar" én vettem egy teljesen ismeretlen márkájú Kínai telefont harmadik éve használom és képzeld semmi baja,pedig nem egyszer volt leesve,tok sem volt rajta meg üvegfólia sem,és még sem törött be egyszer sem a kijelzője,bezzeg a nagy márkás Samsungoknak,már a legkisebb ütközéstől is erről enyit

2019. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha telefonnal menőznék, akkor az új iPhone-ok mellett agitálnék. Egy 6s már minden csak nem menő és trendi. Épp ezt mondom hogy megis tökéletes, pedig már 4-5 éves. Nehogy már egy 6s miatt legyek sznob.

Egyébként nem vagyok teljesen elvakult iPhone hívő, ha valaki mutat jobbat, meggyőzhető vagyok. De kínai telefonom elvből sose lesz, ez biztos. Ha nem iPhone, akkor pl. Samsung, nekem az is teljesen OK.

De Xiaomi... azért minden gagyizásnak van határa.

2019. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gagyi a Xiaomi, tetszenek is, már próbáltam. Itt az a helyzet, hogy viszket a tenyerem "hogy cserélni kéne már" de nem találom az okát, hogy miért. Egyébként nem azért van iPhone-om, hogy menőzzek. Először rokontól egy hassznált 5S-t kaptam meg jó áron, nagyon bejött a rendszer (akkor még Galaxy S4-et használtam, ami még borzalmas volt, így nem volt nehéz beleszeretnem az iOS-be) és emiatt vettem a következő két modellt is meg, de már sajnálom egyszerűen azt a 3-400 ezer forintot, amit egy új iPhone-ért elkérnek..
2019. febr. 13. 00:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: ezt csak te tudod, hogy számodra érdemes lecserélni.

Én ha ajánlanék telefont, akkor a Xiaomi Mi 8 Lite lenne az. Kicsit frissebb kiadás, mint a Mi A2, ráadásul pont a MIUI kezelőfelülete nagyban hasonlít az iOS-éhez, úgyhogy az áttérés sokkal könnyebb, mint az A2-re, amin Stock Android fut. Árban picit drágább, de megéri.

Ezt a teszt bemutatja a telefont, érdemes megnézni:

[link]

2019. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jók a Xiaomik, megéri lecserélni.
2019. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

“viszket a tenyerem "hogy cserélni kéne már" de nem találom az okát, hogy miért.”


ismerős szitu :DD szerintem próbáld ki nyugodtan, elég olcsók szóval sokat nem is buknál rajta ha esetleg nem jönne be

2019. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlani tudom a Xiaomi ödszes termékét.

nekem egy Redmi Note 6 Pro-m van és nem bántam meg a vételt.

nagyjából fojamatos használatnál akár egy teljes napot is kibír az aksi, ha nem annyira nyúzza az ember akkor ez kihúzható akár két napra, ha meg nagyrészt csak telefonálásra használja az ember és egyazer kétszer megnéz rajta dolgokat akkor három, legjobb esetben négy napig bírja.

A kamerával nagyon elégedett vagyok. Teljesítménye is messze felülmúlja a kétszer ilyen drága telefonokét is.

Csak ajánlani tudom.

2019. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Annyira röhejes, mikor az ájfón-sznobok jönnek ezzel a "kínaiszr" dumával... csak szólok, az összes nagy márka, amivel menőzni lehet mostanság, Kínában gyártatja a telefonjait. Ha nem is teljes mértékben, de a folyamatok nagy része biza ott megy.

Úgyhogy az ájfóntól kezdve a S Galaxy hatezer nemtommin át az összes unalmas mainstream telefon mind "kínaiszr", csak jobb a marketingjük, ezért drágábban megveszi őket a sok technosznob birka.

2019. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!