Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite; eltűnt egy jó...

Huawei P9 lite; eltűnt egy jó ideje a zárképernyőről a lépésszámláló - hogyan tehetném vissza?

Figyelt kérdés

Emlékeim szerint a Beállítások - képernyőzár és jelszavakban volt, de ott nem találom. Egy honlapon is azt olvastam, hogy ott van.

Beállításokon belül van valahol, mert egyszer láttam, hogy ki lehet kapcsolni. Merre találom?

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2019. febr. 13. 18:46
 1/3 anonim válasza:
Beállítások -> Képernyőzár és jelszavak -> lépésszám mutatása a zárképernyőn
2019. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beállítások -> Képernyőzár és jelszavakba bemegyek, de nincs "lépésszám mutatása a zárképernyőn". Megnyitottam benne mindent, de sehol sem volt semmi a lépésszámról.
2019. febr. 24. 17:08
 3/3 anonim válasza:
Beállításokon belül a Főképernyő és háttér menüpontot, ahol alul megtalálható lesz a Lépésszám megjelenítése kapcsoló.
2020. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!