Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NOA horvát mobiltelefon...

NOA horvát mobiltelefon márkáról vélemény?

Figyelt kérdés

Esetleg van valakinek NOA telefonja? Vagy tudtok valamit a gyártóról? Ténylegesen Horvátországban készülnek a telók?


Úgy láttam, nem rosszak a vélemények róla, és nagyon szép a design (bár az nem olyan fontos).

Engem most az Element N2 készülék érdekelne leginkább.


2019. febr. 13. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mennyire hiteles ez az ár?


Egészen kicsit kellene többet rászánni (meg némi időt a keresésre, honnan rendelj) és vehetnél egy normális telefont, amit alsó hangon három évig zökkenőmentesen használhatsz, mondjuk ezt:


[link]


Tavaly jött ki, a legtöbb teszt ódákat zeng róla.

2019. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja igen lemaradt a valódi válasz, vagyis a vélemény: aránytalanul drága, elavult, gyenge specifikáció, 3Gb RAM nem elég kb semmire ma egy androidos telefonon, és a szoftverük se jobb semmivel. Egyszerűen nem tud annyit letenni a gyártó pluszban hogy megérje ezt választani bármelyik másik hasonló árkategóriás darab helyett.
2019. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt hittem, nem fog senki reagálni a kérdésemre, mivel annyira nem ismert ez a márka. Mondjuk kicsit jobbnak gondoltam... :D
2019. febr. 13. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem ismertem a márkát a kérdésed előtt, csak kicsit utánakerestem és értek annyira hozzájuk (meg ismerem annyira a felhozatalt), hogy a specifikáció/ár alapján tudjak véleményt mondani. :)

Ha kb anyit szánsz rá, mint ami a fenti linkben feltüntetett ár, tényleg érdemes szétnézned, sokkal jobb készüléket kaphatsz a pénzedért.

2019. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) én tényleg nem értek hozzá, meg igazából videók felvételére kellene elsősorban, így csak azt figyeltem főleg.
2019. febr. 14. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon is volt próbálkozás, a Wayteq részéről, most ott tartanak, hogy a Xiaomi-val álltak össze és Budapesten nyitották meg a Xiaomi shop-ot. Úgyhogy az európai gyártók nem nagyon tudnak labdába rúgni a kínaiak mellett. Hiába csinálnak jó áron, jó készüléket, de amilyen áron adják, ott a kínaiak jobbat tudnak adni. Mi meg pont árérzékenyek vagyunk inkább, mint a minőségre fogékonyak.
2019. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez elgondolkodtató
2019. febr. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!